Dragon Pharma Sermorelin 5mg
- Fabricant : Dragon Pharma
- Modèle : Sermorelin-5mg-DP
- Disponibilité : Out Of Stock
Price:
41€
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Emballage | 1 vial (5 mg) |
| Fabricant | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sermorelin 5mg |
Produits apparentés
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
94€
105€
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Nom commun | Cutstack For Cutting Cycle |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
46€
| Emballage | 1 vial (10 ml/vial) |
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Nom commun | Deca / Nandrolone |
VIAGRA 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
89€
99€
| Fabricant | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil 50 tabs, 50mg/tab |
| Nom commun | Viagra |
Dragon Pharma Deca 500
90€
| Emballage | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Fabricant | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
FR
EN
